Слухати

Чотири тисячі дніпропетровських бійців АТО повернулися у відпустку / Новини на Громадському радіо

Чотири тисячі дніпропетровських бійців АТО повернулися у відпустку

14 березня 2016 - 17:25
Близько 4 тисяч військовослужбовців 93-ї окремої механізованої бригади та 20-го окремого мотопіхотного батальйону повернулися на Дніпропетровщину із зони АТО

Більшість із них провела на Донбасі понад два роки. Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо» з Дніпропетровська.

936.jpg

Владислав Клочков «Громадське радіо»
Владислав Клочков
«Громадське радіо»

За плечима героїв звільнення Слов’янська, Краматорська, Авді’ївки, Пісків, Мар’їнки, а також Донецького та Луганського аеропортів, які бійці утримували 242 дні.

«Бригада вийшла з зони проведення АТО у повному складі, зосередилась в пункті постійно дислокації з подальшою задачею проведення заходів відновлення боєздатності, доукомплектування. З сьогоднішнього дня ми почергово починаємо відпускали людей по домівках у відпустки», — розповідає Владислав Клочков, командир 93-ї окремої механізованої бригади.

Радості матерів та дружин немає меж:

«Сына ждем, встречаем наконец-то, рады, что наши хлопцы вернутся героические, их иначе назвать нельзя, они все герои», — говорить мати солдата Валерія Кушнір.

Героїв відзначили грамотами від Міністерства оборони України, облдержадміністрації та міської ради.

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+