Слухати

Перевибори у Кривому Розі обійдуться в 700 тис. грн, — міськвиборчком

14 березня 2016 - 12:04
Вибори нового мера відбудуться 27 березня 2016 року
Перевибори у Кривому Розі обійдуться в 700 тис. грн, — міськвиборчком / Новини на Громадському радіо

Криворізька міська виборча комісія затвердила кошторис для підготовки та проведення позачергових виборів міського голови Кривого Рогу. Загальна сума видатків склала понад 700 тисяч гривень. Про це повідомляє сайт громадянської мережі ОПОРА, яка моніторить виборчі процеси. 

Найбільше коштів, 625 тисяч гривень, піде на друк виборчих бюлетенів. Понад 40 тисяч гривень буде спрямовано на заробітну плату членів виборчої комісії, а також залучених фахівців й технічних працівників. Також майже 10 тисяч гривень відведено на оплату транспортних послуг, йдеться у повідомленні. 

Koshtorys MVK.pdf by zolotarova

Нагадаємо, 15 листопада 2015 року ЦВК України офіційно оголосила Юрія Вілкула від «Опозиційного блоку» переможцем другого туру виборів міського голови Кривого Рогу.  Об’єднання «Самопоміч» заявило про масові фальсифікації результатів. Після чого партія вимагала визнати результати голосування на низці дільниць недійсними. Почалася хвиля протестів криворіжців за перевибори.

Як повідомляло «Громадське радіо», активісти спали та голодували у коридорі Верховної Ради за вибори в Кривому Розі.

Після чого Президент України Петро Порошенко призначив перевибори мера у Кривому Розі на 27 березня цього року. 
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+