Слухати

Влада Красноармійська відмовляється перейменовувати місто на Гришине

14 березня 2016 - 14:21
Раніше Комітет Верховної Ради з Інститутом національної пам'яті вибрали назву Гришине зважаючи історичної прив'язки. Покровськ не підійшов через релігійний підтекстекст і широке поширення назви
Влада Красноармійська відмовляється перейменовувати місто на Гришине / Новини на Громадському радіо

Міська влада Красноармійська не хоче перейменовувати місто на Гришине і намагається відстояти один з раніше обраних варіантів назви — Покровськ. Про це повідомив заступник Красноармійського міського голови Юрій Третяк, — передає ТРК Орбіта.

«Більшість жителів Красноармійська підтримали Покровськ як нову назву для свого міста і категорично проти перейменування його в Гришине, — каже Юрій Третяк. З огляду на це, міська влада прийняла рішення відстоювати думку містян і зробить для цього все можливе. До того ж, причина несхвалення назви Покровськ надумана, оскільки ми не знайшли в Україні міст обласного підпорядкування з назвами, в яких є похідна від «покриву». В даний момент на сесію міської ради готується проект рішення. Подивимося, як висловляться з цього приводу депутати. Хочу зазначити, що красноармійський міський голова Руслан Требушкін вже обговорював питання перейменування Красноармійська на різних рівнях, і шанси відстояти не Гришине у нас є», — сказав пан Третяк. 

Раніше Комітет Верховної Ради з Інститутом національної пам’яті вибрали назву «Гришине» зважаючи на історичну прив’язку, інформує видання «Вчасно». Варіант Покровськ не підійшов через релігійний підтекст і широке поширення цієї назви.

Нагадаємо, Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський розповів «Громадському радіо», що два міських голови у Красноармійську і Димитрові відмовляються виконувати Закон України «Про перейменування міст». Він висловив думку, що «вони чекають, що повернеться «ДНР», і вважають, що якщо вони перейменують якось місця по-інакшому, то відріжуть собі шлях до комунікацій».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+