Слухати

Депутати стурбовані прийнятим Законом про електронні декларації — соцмережі

15 березня 2016 - 13:15
«Дим я обязана до четверга подать декларацию. Если я её не подам — я должна буду подавать новую на 40 страниц, где будут вопросы и о твоих родителях», — зазначає депутатка, яку фотограф спіймав на смс
Депутати стурбовані прийнятим Законом про електронні декларації — соцмережі / Новини на Громадському радіо

В спільноті  «Євромайдану опублікували фото Богдана Бортакова, на якому невідома депутатка пише смс з парламенту про подання декларації.

«Дим я обязана до четверга подать декларацию. Если я её не подам — я должна буду подавать новую на 40 страниц, где будут вопросы и о твоих родителях. Без тебя я её подать не могу — поскольку это нарушение закона. В чем у тебя проблема», — зазначає депутатка в смс.

«Але проблема в тому, що дана депутатка погано читала прийнятий Закон, так як в Законі є пряма норма переподати декларацію за новою формою всім тим, хто подав уже декларацію за старою формою», — пишуть активісти Євромайдану.

Голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін так прокоментував опубліковане в мережі фото:

«Нардепи тільки зараз почали розуміти, які проблеми для їх корупційних статків створює закон про електронне декларування. Наприклад, ця конкретна депутат серйозно обламається, оскільки закон прямо передбачає переподавання декларації за новою формою. Навіть тими найхитрожопішими, які зараз терміново декларують статки за старою (набагато вужчою) формою, в надії що подавати за новою формою не доведеться», — зазначає активіст.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+