Слухати

Спеціалісти з Німеччини та Червоного Хреста готові лікувати Савченко, — Президент

15 березня 2016 - 19:39
Україна підключила Міжнародний Комітет Червоного Хреста і до медичного захисту Надії Савченко готові долучитись спеціалісти цієї організації
Спеціалісти з Німеччини та Червоного Хреста готові лікувати Савченко, — Президент / Новини на Громадському радіо

Петро Порошенко провів зустріч з адвокатами Надії Савченко Іллею Новіковим, Миколою Полозовим, Марком Фейгіним. Про це повідомляє прес-служба глави держави. 

«Ви робите все можливе не просто щоб у суді довести невинуватість Надії. Я думаю що це не можливо зробити, оскільки суду немає. Ви знаходитесь у дуже складній ситуації. Але вашими, нашими спільними зусиллями ми довели світу абсолютну безпідставність всіх звинувачень, які  Росія висунула проти Надії Савченко», — подякував Петро Порошенко.

Глава держави повідомив, що зараз проводить активні консультації щодо запровадження санкційного «Списку Савченко».

«Весь світ знає про «Список Магнітського». Абсолютно справедливо, якщо з’явиться «Cписок Савченко». Неможна безкарно знущатися над людиною, над Героєм, над депутатом, над правосуддям», — наголосив  Петро Порошенко і додав, що цю ідею повністю підтримують міжнародні  союзники України.

Український Президент також наголосив на завершені консультацій з Німеччиною і згоді лікарів клініки «Шаріте» здійснити візит до Росії і здійснити медичний огляд Надії Савченко.

За його словами, Україна підключила Міжнародний Комітет Червоного Хреста і до медичного захисту Надії Савченко готові долучитись спеціалісти цієї організації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+