Слухати

У російському Норильську чоловіки побилися в багнюці через Україну

15 березня 2016 - 16:06
У мережі з’явилося відео, на якому двоє чоловіків нібито з Норильська влаштували бійку у дворі будинку через Україну
У російському Норильську чоловіки побилися в багнюці через Україну / Новини на Громадському радіо

Причину бійки назвав один з учасників бійки на запитання людей, які проїжджали повз і зупинилися.  Судячи з відео, компанія, яка знімала відео, викликала поліцію. На відео видно, як один з чоловіків сидить на іншому, обидва брудні і, ймовірно, напідпитку. Один з чоловіків навіть б’є іншого камінням.

«Вы же русские мужики, вы че деретесь, а?», «Хорош камнем, ты че, угораешь?» — такі репліки вигукували глядачі бійки, які фізично не завадили процесу.

Запис з’явився у YouTube 12 березня. Обережно, відео містить нецензурну лексику і елементи насилля!

Норильськ — місто на півночі Красноярського краю, на півдні Таймирського півострова, за 90 км на схід від р. Єнісей. Згідно матеріалу української Вікіпедії, місто є одним з найзабрудненіших міст у світі. Знаходиться за Полярним колом, територіально розташоване в Таймирському районі Красноярського краю, адміністративно — місто крайового підпорядкування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+