Слухати

У Слов’янську хотіли без тендеру закупити шкільні обіди на 8,6 млн грн

15 березня 2016 - 13:45
Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України, пише прокуратура
У Слов’янську хотіли без тендеру закупити шкільні обіди на 8,6 млн грн / Новини на Громадському радіо

У Слов’янську прокуратура виявила махінації під час конкурсних торгів на постачання харчів школярам на суму понад 8,6 млн грн, повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Слов’янською місцевою прокуратурою спільно із Службою безпеки України виявлено факт порушення бюджетного законодавства при проведенні державних закупівель. Встановлено, що у січні 2015 року відділом освіти Слов’янської міської ради за результатами конкурсних торгів було визначено кілька підприємств для постачання харчових продуктів до навчальних закладів регіону.

Загальна сума пропозицій склала понад 8,6 млн грн. Згодом посадові особи міськради відмінили результати вказаних торгів, визначивши надану документацію оформленою не належним чином, та всупереч Закону України «Про здійснення державних закупівель», уклали договори з новими постачальниками без проведення відповідних тендерних процедур.

Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України. Досудове розслідування триває.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+