Слухати

У Станиці переселенців перевірятимуть СБУ, поліція і ДМС, — райдержадміністрація

15 березня 2016 - 16:21
У Станично-Луганському районі місця проживання переселенців перевірятимуть СБУ, поліція і міграційна служба
У Станиці переселенців перевірятимуть СБУ, поліція і ДМС, — райдержадміністрація / Новини на Громадському радіо

З метою забезпечення контролю в Станично-Луганському районі перевірятимуться місця фактичного проживання внутрішньо переміщених осіб. Про це пише ostro.org з посиланням на прес-службу Станично-Луганської райдержадміністрації.

«На території району здійснюються перевірки місця фактичного проживання внутрішньо переміщених осіб із залученням представників Служби безпеки України, Державної міграційної служби, Національної поліції, місцевого самоврядування», — йдеться в повідомленні.

Також відзначено, що в разі не підтвердження факту проживання за вказаними адресами виплати державних соціальних допомог до з’ясування всіх обставин будуть припинені.

За інформацією Департаменту соцзахисту населення Луганської ОВГА, станом на 10 березня 2016 року в Луганській області міськими та районними управліннями соціального захисту населення враховано 256 756 внутрішньо переміщених осіб, які складають 222 604 сім’ї. Із загальної кількості врахованих 20 389 — діти, 7 020 — інваліди, 188 637 — пенсіонери. За призначенням допомоги звернулися 49 236 сімей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+