Слухати

Верховна Рада проголосувала за впровадження електронного декларування

15 березня 2016 - 11:40
Кримінальна відповідальність за недостовірні відомості в деклараціях вводиться у 2016 році, — пише політолог Віктор Таран
Верховна Рада проголосувала за впровадження електронного декларування / Новини на Громадському радіо

Верховна Рада проголосувала за впровадження електронного декларування.

278 депутатів проголосували «За», повідомляє політолог Віктор Таран, який займається моніторингом роботи депутатів у парламенті.

«Електронне декларування впроваджене! Це означає: 1) Введення електронного декларування вже в 2016 році, починаючи з вищих посадових осіб, суддів та прокурорів.
2) Кримінальна відповідальність за недостовірні відомості в деклараціях вводиться у 2016 році. Вона настає, якщо сума невідповідності перевищує 250 мінімальних заробітних плат (м.з.п.), тобто більше 300 тис. грн. Передбачаються альтернативні до ув’язнення санкції. 3) Запровадження адміністративної відповідальності за недостовірні відомості в декларації на суму від 100 до 250 м.з.п. Тобто в разі розходжень на суму менше 140 тис. грн. відповідальність не передбачена», — пише він.

За його словами, залишились без змін розширене визначення членів сім’ї декларанта.

«5) Збільшено пороги декларування для цінного рухомого майна та видатків (до 100 і 50 мзп відповідно). 6) Вилучено вимогу зазначати контрагентів по угодах декларанта. При цьому, на запит НАЗК декларант має їх обов’язково надати. Попри серйозні недоліки, це компромісний варіант, який дозволить повноцінно запустити систему електронного декларування вже в цьому році», — вважає політолог.

 

278 — ЗА! Електронне декларування впроваджене! Це означає:1) Введення електронного декларування вже в 2016 році, почина…

Опубліковано Viktor Taran 15 березень 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+