Слухати

Військового рішення по Донбасу не було від самого початку, — Наливайченко

15 березня 2016 - 18:53
Тільки з причини, що Київ обрав лінію недопущення жертв серед мирного населення, російські війська не були введені повномасштабно
Військового рішення по Донбасу не було від самого початку, — Наливайченко / Новини на Громадському радіо

Українські силовики не могли штурмувати захоплені бойовиками адміністративні будівлі на Донбасі два роки тому. Це призвело б до повномасштабної окупації Росією Донбасу і повної втрати українських територій. Про це в ефірі «Громадського радіо» повідомив екс-голова СБУ Валентин Наливайченко. 

«Дуже важливо зрозуміти, що це була масова зрада правоохоронців, прокурорів, СБУшників. Місцева влада не просто зрадила, а відкрито закликала російські війська зайти на територію України. Один постріл у мирного жителя (з нашого боку, ред.), і це вже була б цинічна, повномасштабна — не гібридна — окупація Росією і Донецька, і Луганська», — сказав Валентин Наливайченко.  

За його словами, у зв’язку з тим, що Київ обрав лінію недопущення жертв серед мирного населення, російські війська не були введені повномасштабно.

«Тепер залишився шанс на мирне, з міжнародною допомогою, повернення українських земель», — заявив колишній керівник СБУ

Нагадаємо, Валентин Наливайченко займав посаду голови Служби безпеки України від 24 лютого 2014 по 18 червня 2015.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+