Слухати

З полону бойовиків звільнено трьох українців, — Геращенко

15 березня 2016 - 20:19 155
Додому повернулися два військовослужбовці і один цивільний

З полону бойовиків звільнено трьох українців — два військовослужбовця та одного цивільного. Про це на своїй сторінці у Facebook написала Уповноважена Президента України з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко. 

«Дуже хороші новини. Завдяки зусиллям президента, СБУ , нашоі мінськоі гуманітарноі групи і ЗСУ тільки- но звільнено ще трьох наших героів! Військові Григорій Завізіон і Петро Єрошевич та цивільний Вадим Петренко. Іх утримували в полоні більше року», — написала народна депутатка. 

За ініціативою Президента Петра Порошенка звільнені пройдуть лікування в одній з київських клінік, додає Ірина Геращенко.

«Вже завтра рідні обнімуть своіх героів. Дуже щаслива від цієі новини. Працюємо далі», — написала Уповноважена Президента України. 

Дуже хороші новини. Завдяки зусиллям президента, СБУ , нашоі мінськоі гуманітарноі групи і ЗСУ тільки- но звільнено ще т…

Опубліковано Iryna Gerashchenko 15 березень 2016 р.

За словами радника голови Служби безпеки України Юрія Тандита, на сьогодні з полону незаконних збройних формувань звільнено понад 3 тис. осіб, без вісти зниклими на Донбасі вважаються майже 692 особи.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+