Слухати

Частиною концепції оборони України є наближення до стандартів НАТО — РНБО / Новини на Громадському радіо

Частиною концепції оборони України є наближення до стандартів НАТО — РНБО

16 березня 2016 - 11:14
За словами секретаря РНБО, йдеться про запровадження реального ставлення до людини як найвищої цінності при необхідності виконання завдань

Частиною нової концепції оборони України є поступове наближення збройних сил до стандартів НАТО.

Про це заявив заступник секретаря РНБО Олександр Литвиненко сьогодні в Києві, на міжнародній конференції з питань оборони. Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо», який перебуває на місці. Олександр Литвиненко презентував концепцію безпеки і оборони України.

«Ми не можемо говорити, що завтра будуть впроваджені стандарти, але Україна реально перебудовує оборонну систему. Цей документ ми вперше за 25 років спромоглися зробити. Єдине бачення сектору безпеки і оборони». — заявив він.

За його словами, до розробки концепції залучалися експерти з офісу НАТО. За представленою концепцією, В України не буде трьох паралельних армій. Прикордонники займатимуться захистом кордону, а не його обороною.

«Документ є суттєвим просуванням України в напрямі крокування ефективного сектору безпеки, йдеться не лише про технічні стандарти, а й про зміну безпекової культури, запровадження реального ставлення до людини як найвищої цінності при необхідності виконання завдань», — додав Литвиненко.

Також на конференції виступила депутатка Ірина Фріз, яка зазначила, що НАТО допомагатиме Україні розробляти закони у сфері оборони.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+