Слухати

«Громадському радіо» відмовили в акредитації на суд у справі Карпюка і Клиха

16 березня 2016 - 21:20
Причина відмови: не були надані усі документи для допуску на роботу ЗМІ. За словами Ірини Ромалійської, усі умови акредитації вона виконала, не додала лише дві фотокартки, які мала подати особисто
«Громадському радіо» відмовили в акредитації на суд у справі Карпюка і Клиха / Новини на Громадському радіо

Верховний суд Чеченської Республіки відмовив журналістці «Громадського радіо» Ірині Ромалійській в акредитації на судове засідання у справі Миколи Карпюка і Станіслава Клиха, яке відбудеться завтра у Грозному. Як йдеться в електронному повідомленні, не були надані усі необхідні документи для допуску на роботу ЗМІ. За словами Ромалійської, усі умови акредитації вона виконала, не додала лише дві фотокартки.

Про це кореспондентка написала на своїй сторінці у Facebook

«В акредитації відмовлено. У Верховному Суді Чеченської Республіки РФ не хочуть бачити журналіста Громадського на процесі Карпюка і Клиха. А їх завтра повинні привезти до суду ж. Відмовили красиво — лист прийшов сьогодні в акурат в кінці робочого дня. Засідання — завтра вранці.
Причини відмови — в цьому листі. Всі зазначені тут документи я відправляла в суд, і в російський МЗС. Дві фотокартки тільки не передала, з собою були», — написала вона під фотографією листа. 

12 516 691_1 049 735 028 402 151_1 763 923 853_o_0.jpg

Лист про відмову в акредитації // Ірина Ромалійська
Лист про відмову в акредитації
Ірина Ромалійська

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, 17 березня в Грозному буде розглянуто апеляцію адвокатів на рішення суду продовжити арешт Миколи Карпюка та Станіслава Клиха до 27 травня. 

Нагадаємо, 14 березня о 10 ранку повинен був відбутися суд над українцями Миколою Карпюком і Станіславом Клихом, яких звинувачують у вбивствах російських військових під час другої чеченської війни. У Грозний приїхали мама і двоюрідний брат Клиха, а також два рідних брата Карпюка. Вони всі є свідками захисту і повинні були свідчити, що ні Карпюк, ні Клих не були в 1994-1995 роках в Грозному і не воювали у Чечні. Однак судове засідання перенесли через хворобу судді. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+