Слухати

Комітет ВР схвалив законопроект про заборону носіння «георгіївської стрічки»

16 березня 2016 - 17:28
Штраф за носіння символіки комуністичного тоталітарного режиму «георгіївської стрічки» складе від 850 до 2550 гривень
Комітет ВР схвалив законопроект про заборону носіння «георгіївської стрічки» / Новини на Громадському радіо

Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення роботи Верховної Ради підтримав проект закону Антона Геращенка про введення штрафу за використання в цілях пропаганди сепаратизму «георгіївської стрічки». Про це народний депутат повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Згідно з запропонованим мною законопроектом, в разі якщо його підтримає Рада і підпише Президент, буде введена адміністративна відповідальність за носіння георгіївської стрічки, як символу своєї антиукраїнської діяльності. Штраф за носіння «георгіївської стрічки» складе від 850 до 2550 гривень.

Адміністративний протокол складатимуть співробітники поліції і передаватимуть до суду для винесення рішення про штраф. 

Заборона носіння «георгіївської стрічки» не поширюється на випадки використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму (за умови, що це не призводить до пропаганди злочинного характеру комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років, злочинного характеру націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму). 

Георгиевская лента скоро будет под запретом!Только что Комитет Верховной Рады по вопросам законодательного обеспечения…

Опубліковано Антоном Геращенком 16 березень 2016 р.

Нагадаємо, 15 травня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав закони про декомунізацію, згідно з якими забороняється радянська символіка, засуджується комуністичний режим, відкриваються архіви радянських спецслужб та визнаються борцями за незалежність України УПА й інші організації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+