Слухати

НАТО допомагатиме Україні розробляти закони у сфері оборони — депутатка

16 березня 2016 - 15:34
За словами депутатки Ірини Фріз, для того, щоб депутати змогли фахово готувати відповідні зміни до законодавства, до експертної групи будуть залучені представники НАТО
НАТО допомагатиме Україні розробляти закони у сфері оборони — депутатка / Новини на Громадському радіо

В Україні створюється міжнародна експертна група,  яка розроблятиме законодавчі ініціативи, згідно стандартів НАТО,  щоб пришвидшити інтеграцію України в Євроатлантичний альянс. Про це кореспонденту «Громадського радіо» на міжнародній конференції з питань оборони у Києві повідомила народна депутатка, заступниця голови комітету ВР з питань національної безпеки та оборони Ірина Фріз.  

«На першій конференції ми говорили про необхідність утворення цієї групи. І це дуже якісний перший крок для того, щоб фахово відноситись до всіх законодавчих змін у сфері безпеки та оборони», — запевнила Ірина Фріз.

12 443 438_1 041 035 485 962 896_1 521 225 603_o.jpg

Міжнародна конференція  // «Громадське радіо»
Міжнародна конференція
«Громадське радіо»

За словами депутатки, для того, щоб депутати змогли фахово готувати відповідні зміни до законодавства, до групи будуть залучені представники НАТО.

Перше засідання групи буде наступного тижня. Але вже завтра відбудеться  установча зустріч за участі міжнародної організації з офісом у Женеві DCAF («Демократичний контроль збройних сил»), центром Разумкова та офісом НАТО, повідомляє депутатка.

Сьогодні «Громаське радіо» передавало, що частиною концепції оборони України є наближення до стандартів НАТОРНБО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+