Слухати

У «ЛНР» визнали дефіцит медиків, — Снєгирьов

16 березня 2016 - 15:18 33
Не вистачає лікарів-анестезіологах, хірургів, нейрохірургів, травматологів,офтальмологів. Бракує також лікарів станції швидкої та невідкладної медичної допомоги

Про це повідомляє співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

«Міністерство охорони здоров’я «ЛНР» відчує гостру проблему забезпечення лікувальних закладів самопроголошеної республіки медичними кадрами», — пише він.

Наразі «міністерство» не в змозі повністю забезпечити спеціалістами не тільки віддалені від Луганська лікувально-профілактичні установи,але й лікарні та медичні центри, які несуть основне навантаження з надання медичної допомоги — це Луганська обласна клінічна лікарня, дитяча клінічна лікарня і центр медицини катастроф», — зазначає Снєгирьов і додає:

«Найбільший дефіцит медичні установи відчувають у лікарських кадрах за спеціальностями хірургічного профілю, а саме: лікарів-анестезіологах, хірургів, нейрохірургів, травматологів,офтальмологів. Бракує також лікарів станції швидкої та невідкладної медичної допомоги».

Снєгирьов нагадав, що «на початку березня 2016 року аналітичний відділ ГІ «Права справа» повідомляв про те, що у віддалених населених пунктах на території тимчасово непідконтрольної Луганської області через відсутність медичних кадрів не працюють або взагалі відсутні фельдшерсько-акушерські пункти першої невідкладної допомоги».

«Після оприлюднення інформації аналітичного відділу ГІ «Права справа», — пише Снєгирьов, — «міністерство охорони здоров’я «ЛНР» змушено було підтвердити і визнати проблему забезпечення лікувальних закладів «республіки» медичними кадрами.

 

 

У ЛНР визнали проблему забезпечення лікувальних закладів «республіки» медичними кадрами»Міністерство охорони здоров»я»…

Опубликовано Дмитро Снєгирьовым 16 марта 2016 г.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+