Слухати

У «ЛНР» визнали дефіцит медиків, — Снєгирьов

16 березня 2016 - 15:18
Не вистачає лікарів-анестезіологах, хірургів, нейрохірургів, травматологів,офтальмологів. Бракує також лікарів станції швидкої та невідкладної медичної допомоги
У «ЛНР» визнали дефіцит медиків, — Снєгирьов / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

«Міністерство охорони здоров’я «ЛНР» відчує гостру проблему забезпечення лікувальних закладів самопроголошеної республіки медичними кадрами», — пише він.

Наразі «міністерство» не в змозі повністю забезпечити спеціалістами не тільки віддалені від Луганська лікувально-профілактичні установи,але й лікарні та медичні центри, які несуть основне навантаження з надання медичної допомоги — це Луганська обласна клінічна лікарня, дитяча клінічна лікарня і центр медицини катастроф», — зазначає Снєгирьов і додає:

«Найбільший дефіцит медичні установи відчувають у лікарських кадрах за спеціальностями хірургічного профілю, а саме: лікарів-анестезіологах, хірургів, нейрохірургів, травматологів,офтальмологів. Бракує також лікарів станції швидкої та невідкладної медичної допомоги».

Снєгирьов нагадав, що «на початку березня 2016 року аналітичний відділ ГІ «Права справа» повідомляв про те, що у віддалених населених пунктах на території тимчасово непідконтрольної Луганської області через відсутність медичних кадрів не працюють або взагалі відсутні фельдшерсько-акушерські пункти першої невідкладної допомоги».

«Після оприлюднення інформації аналітичного відділу ГІ «Права справа», — пише Снєгирьов, — «міністерство охорони здоров’я «ЛНР» змушено було підтвердити і визнати проблему забезпечення лікувальних закладів «республіки» медичними кадрами.

 

 

У ЛНР визнали проблему забезпечення лікувальних закладів «республіки» медичними кадрами»Міністерство охорони здоров»я»…

Опубликовано Дмитро Снєгирьовым 16 марта 2016 г.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+