Слухати

У Луганську вбито «радника» Плотницького / Новини на Громадському радіо

У Луганську вбито «радника» Плотницького

16 березня 2016 - 11:59
Вранці у середу, 16 березня, знайдений застреленим «радник голови» «самопроголошеної «ЛНР» Ігора Плотницького Дмитро Каргаєв

Про це пише місцеве інтернет-видання CXID.info з посиланням на джерело, близьке до адміністрації «голови»«ЛНР».

Як повідомило джерело, Дмитра Каргаєва вбили у будинку чотирма пострілами, в тому числі, одним в голову.

Дмитро Каргаєв з листопада 2014 року працював в «адміністрації голови «ЛНР» Ігоря Плотницького на посаді заступника керівника адміністрації глави. Його керівником була Ольга Тараш, з якої його пов’язували тісні взаємини. Після її звільнення з посади він був переведений на посаду «радника глави «ЛНР» з юридичних питань.

Офіційна версія причин смерті Дмитра Каргаєва поки не називається, триває «слідство» . У розробці три ключові версії.

Серед можливих версій вбивства — бізнес і особиста неприязнь. Не виключають у відомстві і «український слід». Є і версія за якою, вбивством людини з особистого оточення ватажка «ЛНР» опоненти хотіли завдати удару по самому Ігорю Плотницькому.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+