Слухати

У Сєвєродонецьку затягують справу про повернення міського голови на посаду

16 березня 2016 - 11:26
У Сєвєродонецьку суд 15 березня повинен був винести рішення щодо відновлення Валентина Казаков на посаді, натомысть задовольнив клопотання відповідача про допит 27 депутатів міськради
У Сєвєродонецьку затягують справу про повернення міського голови на посаду / Новини на Громадському радіо

«Представники відповідача заявили клопотання про допит 27 депутатів, які по суті нічого не можуть пояснити і їх пояснення не мають ніякого значення у справі, тому що всі позовні вимоги підтверджені письмовими доказами, і відповідач в своїх запереченнях посилається виключно на письмові докази», — написав адвокат Валентина Казакова Ігор Слесарьов на сторінці у Фейсбуці і додає:

«Відповідач навмисне затягує судовий процес і не добросовісно використовує свої права. І, на жаль, суд йде на поводу у відповідача порушуючи основними принципи правосуддя і терміни розгляду даної категорії справ».

Наступне засідання суд призначив на 22.03.2016 в 09.00. Допитуватимуть депутатів: Шибанова, Прігебу, Летючу, Акулова і Буткова. 

 

Сегодня состоялось очередное заседание по иску Казакова В.В. о его восстановлении в должности городского головы г. Север…

Опубликовано Адвокатом Игорь Слесаревым 15 марта 2016 г.

Місяць тому у Сєвєродонецьку депутати відправили міського голову у відставку. З 27 присутніх на засідання депутатів недовіру Валентину Казакову висловили 24. Всього до складу Сєвєродонецької міської ради входить 36 депутатів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+