Слухати

Журналістів на південному сході України безкоштовно навчать OSINT-розвідці

16 березня 2016 - 14:42
C 18 по 21 березня 2016 року в Запоріжжі, Дніпропетровську та Кривому Розі для журналістів пройдуть безкоштовні тренінги OSINT Academy з інформаційної розвідки і навчання OSINT-технікам
Журналістів на південному сході України безкоштовно навчать OSINT-розвідці / Новини на Громадському радіо

Мета проекту — навчити журналістів і всіх бажаючих використовувати новітні технології OSINT (Open source intelligence — розвідка за відкритими даними для створення суспільно-важливого контенту, зокрема про корупціонерів, політиків, чиновників, для розпізнавання «фейків», неправдивої інформації окремих ЗМІ та ін., повідомляють організатори

Ознайомитися з програмою тренінгу можна на сайті, тренінг безкоштовний. Реєстрація на сайті обов’язкова — http://osint.academy/registration/
 

Запоріжжя

Початок: 18 марта о 15:00 (закінчення о 19:00).
Адреса: вул. Патріотична, 49 (приміщення Запорізького центру молоді, 2-й поверх)
Співорганізатор — громадська організація «Запорізький медіа центр».

Дніпропетровськ

Початок: 19 марта о 11:00 (закінчення о 15:00).
Адреса: проспект Карла Маркса, 5 (6-й поверх)
Навчання організовано за підтримки освітнього центру Spalah.

Кривий Ріг

Початок 21 березня о 16:00 (закінчення о 20:00).
Адреса: вул. Армавирская, 28
Навчання організовано за підтримки Громадської організації «Об’єднання Відповідальніх громадян»

Тренер — Дмитро Золотухін, радник міністра інформаційної політики України, незалежний експерт з питань інформаційних війн і конкурентної розвідки, директор Інституту постінформаційного Товариства.

Понад 300 журналістів, блогерів та громадських активістів України відвідали безкоштовні тренінги OSINT Academy (звіти). У березні-червні 2016 року планується навчання в Луцьку, Рівному, Львові, Черкасах та інших містах, з яких надходять заявки через форму реєстрації на сайті.

Довідка
Всеукраїнський освітній проект OSINT Academy організований Інститутом постінформаційного суспільства за сприяння фонду European Endowment For Democracy та Міністерства інформаційної політики України.

Контакти: Дмитро Золотухін, керівник проекту, [email protected]380 67 216 77 33

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+