Слухати

Міноборони України підписало Меморандум про співпрацю з Великобританією / Новини на Громадському радіо

Міноборони України підписало Меморандум про співпрацю з Великобританією

17 березня 2016 - 19:50
Сьогодні в Україну приїхала британська делегація, у результаті зустрічі з якою Міністерство оборони підписало Меморандум про співпрацю з Великобританією в оборонній сфері

Сьогодні, 17 березня, у Києві Міністр оборони України Степан Полторак та Міністр з питань Збройних сил Великої Британії пані Пенні Модант підписали Меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Великої Британії та Північної Ірландії щодо співробітництва у сфері оборони. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

«В умовах триваючої агресії з боку Російської Федерації допомога Великої Британії є одним з ключових елементів протидії агресору та успішного реформування Збройних Сил України у досягненні ними стандартів НАТО», — наголосив український міністр.

Він подякував британському Уряду за надання Україні допомоги та підкреслив важливість подальшої міжнародної підтримки.

Підсумком сьогоднішньої зустрічі і стало підписання Меморандуму про співпрацю в оборонній сфері.

Декілька годин тому відбулася офіційна зустріч з Міністром з питань Збройних сил Великої Британії пані Пенні Модант. Під…

Опубліковано Степаном Полтораком 17 березень 2016 р.

Раніше Степан Полторак заявив, що «рівень підготовки українських військових значно покращився завдяки допомозі Великої Британії».

Читайте матеріали «Громадського радіо» на тему: Частиною концепції оборони України є наближення до стандартів НАТОРНБО

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+