Слухати

Стало відомо, чим займався вбитий «радник» Плотницького

17 березня 2016 - 14:55
Застрелений 16 березня в Луганську «радник голови самопроголошеної «ЛНР» з юридичних питань Дмитро Каргаєв до АТО на Донбасі працював юрисконсультом, начальником юридичного відділу ОКП «Фармація»
Стало відомо, чим займався вбитий «радник» Плотницького / Новини на Громадському радіо

Про це пише CXID.info з посиланням на джерело у «Народній раді «ЛНР».

За інформацією джерела, Дмитро Каргаєв був пов’язаний з роботою окремих бізнес-проектів екс-голови Луганської ОДА Володимира Пристюка.

З листопада 2014 Дмитро Каргаєв — начальник юридичного відділу «адміністрації голови самопроголошеної «ЛНР» Ігоря Плотницького, заступник керівника адміністрації глави. З березня 2015 року обіймав посаду «радника голови «ЛНР» з юридичних питань.

Забезпечував юридичну експертизу документів, узгодження «законопроектів Народної ради», взаємини з промисловими підприємствами та бізнесом. Був довіреною особою Ігоря Плотницького.

Вранці 16 березня Дмитро Каргаєв був знайдений застреленим. Офіційні версії причин смерті як і раніше не називаються. Відомо, що розробляється три ключові версії: бізнес, особиста неприязнь, «український» слід.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+