Слухати

В Одесі викрили цех, де шили одяг від «світових брендів» для ринку «7 км»

17 березня 2016 - 15:23
В орендованому приватному будинку на околиці міста правоохоронці затримали 15 громадян однієї з країн Південно-Східної Азії, які працювали та жили на «виробництві»
В Одесі викрили цех, де шили одяг від «світових брендів» для ринку «7 км» / Новини на Громадському радіо

Служба безпеки України спільно з прокуратурою виявила в передмісті Одеси підпільний цех з пошиття одягу з логотипами відомих світових брендів. Готову контрафактну продукцію власники незаконного бізнесу реалізовували на ринку «Сьомий кілометр». 

В орендованому приватному будинку на околиці міста правоохоронці затримали 15 громадян однієї з країн Південно-Східної Азії, які працювали та жили на «виробництві». Лише один з іноземців мав посвідчення на право перебування в Україні, передає прес-служба СБУ.

Всі інші – потрапили в країну незаконно та перебували в Одесі без будь-яких документів та дозволів на роботу.

Особи без належно обумовленої документації причин перебування на території утримувалися в будинку примусово, відпрацьовуючи за переправлення до України, а згодом і до Європи.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ст. 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг) Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії.

pm884image002.jpg

Устаткування // Прес-служба СБУ
Устаткування
Прес-служба СБУ

pm623image006_0.jpg

Затримані // Прес-служба СБУ
Затримані
Прес-служба СБУ

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+