Слухати

Журналістів та деяких родичів не пустили на суд Карпюка і Клиха в Грозному  / Новини на Громадському радіо

Журналістів та деяких родичів не пустили на суд Карпюка і Клиха в Грозному

17 березня 2016 - 09:30
Сьогодні у Верховному Суді Чечні повинна початися апеляція на арешт українців Карпюка і Клиха. Перед початком засідання виявилося, що в залі багато людей, що немає місця для усіх родичів і журналістів

Про це повідомляє журналістка «Громадського радіо» Ірина Ромалійська, зазначаючи, що чула від охоронця, як звідкілясь у суді «з’явився табір цілий».

«Нікого не пустили. Прес-секретар суду Індарбек Каїм повідомив: в залі немає місць. Журналіст «Громадського радіо» в холі почув слова охоронця: «Я не знаю звідки там сьогодні взялися. Табір цілий». Зайшли всередину тільки мама Клиха і брат Карпюка — Валентин Карпюк, адвокати і консул Олександр Ковтун. Мамі Клиха в коридорі стало погано, я була свідком. Мамі стало погано в коридорі, її підтримували жінки, співробітники ФСВП. Знімати це в коридорі заборонили, Тамару Клих провели в зали. Ще один брат Карпюка і брат Клиха, правозахисники і журналісти залишилися біля суду», — повідомляє кореспондентка «Громадського радіо» Ірина Ромалійська.

 

Маме Клыха Тамаре Иваговне в коридоре стало плохо. Её поддерживали сотрудницы ФСИНа. Снимать не дали. Внутрь пропустили …

Опубліковано Ириною Ромалийською 17 березень 2016 р.

Раніше вона писала, що в журналістів відібрали техніку, та вони сподівалися потрапити на суд як вільні слухачі.

«Техніку відібрали на вході. Антон Наумлюк теж без акредитації. Йому не дали, тому що Радіо Свобода «зареєстрована в США», а значить повинна бути у нього «акредитація МЗС». Питаю, чи можемо ми пройти в зал як вільні слухачі. Милий і усміхнений прес-секретар каже, що можемо. «Якщо місця будуть, подивимося хто прийде». Сидимо, чекаємо. Апеляція на арешт українців Карпюка і Клиха у Верховному Суді Чечні повинна початися через півгодини», — написала журналістка.

 

Ну вот в здание суда нас пустили. Технику отобрали на входе. Антон Наумлюк тоже без аккредитации. Ему не дали, потому чт…

Опубліковано Ириною Ромалийською 16 березень 2016 р.

Фотографію журналістів під судом опублікувала і журналістка та Волонтера Ольга Решетилова.

 

Апеляція на запобіжний захід по Карпюку і Клиху. Грозний.Стоїмо перед судом. Нас не пускають. Зал заповнений. Небували…

Опубліковано Ольгою Решетиловою 17 березень 2016 р.

 

 

Ось так українські журналісти пишуть судовий репортаж з Верховного суду Чеченської Республіки

Опубліковано Ольгою Решетиловою 17 березень 2016 р.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що нам відмовили в акредитації на суд у справі Карпюка і Клиха.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+