Слухати

Кремль відмовився коментувати «список Савченко»

18 березня 2016 - 13:34
У Москві не вірять, що є санкційний список з іменами тих, хто фабрикував справу Надії Савченко
Кремль відмовився коментувати «список Савченко» / Новини на Громадському радіо

Кремль відмовився коментувати «список Савченко». Про це заявив прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков.

«Ніякого« списку Савченко »немає, давайте з цього виходити, тому годі й говорити з цього приводу. Тут поки немає предмета для якихось коментарів », — підкреслив Пєсков, передає РБК

Раніше Петро Порошенко передав главі Європарламенту Мартіну Шульцу перелік осіб, які фабрикували справу проти української льотчиці Надії Савченко. На що Шульц відповів, що не всіх осіб з переліку можна піддати санкціям, зокрема Володимира Путіна, який очолює «список Савченко».

При цьому Президент України запропонував зробити цей список відкритим і не обмежувати його лише справою Надії Савченко, а й включити до нього справи всіх незаконно утримуваних в Росії українців, зокрема Олега Сєнцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва та інших.

Як уточнює польський кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк, список Савченко, переданий Україною Євросоюзу, містить імена 44 росіян та 2 українців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+