Слухати

На «святкуванні» окупації Криму у Петербурзі художниця провела одиночний пікет

18 березня 2016 - 19:12
Жінка тримала в руках плакат з написом «Україно, вибач. Ми допустили захоплення Криму»
На «святкуванні» окупації Криму у Петербурзі художниця провела одиночний пікет / Новини на Громадському радіо

Сьогодні, 18 березня, у Санкт-Петербурзі на Піонерській площі організували концерт на честь другої річниці незаконного приєднання Криму до Росії. Святкувати окупацію українського півострова зібралося декілька тисяч людей. Про це на своїй сторінці у Facebook написав блогер Вадим Ф. Лурье. За його словами, «до третьої пісні навколо сцени залишилися люди зі смугастими прапорами, всього осіб 300». 

Серед натовпу художниця Олена Андріївна Осипова провела одиночний пікет на підтримку України. Жінка прийшла з плакатом, де була зображена дівчина в українському вінку, а під малюнком написано «Україно, вибач. Ми допустили захоплення Криму». 

1 610 041_10 205 878 665 274 326_8 914 849 737 414 358 548_n_0.jpg

Художниця Олена Андріївна Осипова // Вадим Ф. Лурье
Художниця Олена Андріївна Осипова
Вадим Ф. Лурье

11 988 748_10 205 878 665 194 324_9 037 226 176 491 518 844_n.jpg

Петербуржці прийшли на концерт  // Вадим Ф. Лурье
Петербуржці прийшли на концерт
Вадим Ф. Лурье

Два роки тому 18 березня після незаконного референдуму Володимир Путін підписав договір про входження Автономної Республіки Крим до складу Росії. Світова спільнота не визнає анексію українського півострова і називає це порушенням суверенітету України і міжнародного права.

Після окупації частини української території, у Криму почалися обшуки та переслідування кримських татар та етнічних українців. Зараз у так званому «Верховному суді Криму» розглядається позов незаконного «прокурора» Наталії Поклонської щодо заборони діяльності Меджлісу кримськотатарського народу. 

Журналіст «Громадського радіо» Кароль Лучка підготував фоторепортаж про те, як сьогодні на Красній площі у Мосвкі «святкували» незаконне приєднання українського Криму до РФ

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+