Слухати

Правила перевезення багажу через лінію зіткнення

18 березня 2016 - 10:20
Громадська організація «Фундація.101» оприлюднила підказку для тих, хто збирається перетинати лінію зіткнення
Правила перевезення багажу через лінію зіткнення / Новини на Громадському радіо

«Громадяни, які проходять повз контрольні пункти в’їзду-виїзду, часто необізнані з нормами Тимчасового порядку здійснення контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів і вантажів (товарів) вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей», — зазначають в організації.

ГО «Фундація.101» підготувала декілька інфографік, на яких відображено що і скільки можна як вивозити з неконтрольованої території, так і ввозити на неї.

osobisti_rechi_0.jpg

Особісті речі, які можна провозити через лінію зіткнення // «Фундація.101»
Особісті речі, які можна провозити через лінію зіткнення
«Фундація.101»

tovary.jpg

Товари, продукти та інші речі, які можна провозити через лінію зіткнення // «Фундація.101»
Товари, продукти та інші речі, які можна провозити через лінію зіткнення
«Фундація.101»

Також у «Фундація.101» нагадали, правила проходження контрольних пунктів з дитиною: виїхати з неконтрольованої території можна одному з батьків з дитиною, а ось повернутися назад — лише з двома батьками чи нотаріально завіреним дозволом від того з батьків, хто відсутній.

Нещодавно організація підбила підсумки проекту «Прифронтова інспекція», в рамках якого здійснювався моніторинг контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Зайцеве» і «Новотроїцьке». Більш детально про це голова організації Андрій Богданович розповів у ефірі «Громадського радіо» в програмі «Київ-Донбас».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+