Слухати

Росія використовує заручників бойовиків для шантажу України, — Тандіт

18 березня 2016 - 09:57
Переговори зі звільнення заручників, утримуваних на непідконтрольних уряду територіях Донбасу, значно ускладнилися після того, як в цей процес втрутилися спецслужби Російської Федерації
Росія використовує заручників бойовиків для шантажу України, — Тандіт / Новини на Громадському радіо

Про це в прямому ефірі «Обозревателя» заявив радник глави Служби безпеки України Юрій Тандіт.

«Коли йшли важкі бої, а це літо-осінь 2014 року, потім зима, що входить у 2015 рік, робота була результативною, бо ми спілкувалися з так званими польовими командирами.

Ризикували життям, заходили за лінію розмежування, але тоді були відчутні результати. Коли Російська Федерація зрозуміла, що для нас питання звільнення решти заручників є пріоритетним, вони ввели в цей напрямок свої спецслужби, тому тепер фактично одна людина за кремлівськими стінами приймає рішення по звільненню кожного з наших заручників», — зазначив Тандіт.

За його словами, Росія використовує заручників для шантажу України, постійно змінюючи умови їхнього звільнення.

Нагадаємо, 15 березня додому повернулися три українця, які перебували у полоні бойовиків: два військовослужбовці і один цивільний.

3 березня з полону бойовиків звільнили українську журналістку Марію Варфоломеєву. У неволю вона потрапила 9 січня 2015 року. Таким чином журналістка перебувала у полоні більше року. Наступного дня Сергій Томіленко, перший секретар НСЖУ у ефірі  «Громадського радіо» пояснив, що бойовики не визнавали дівчину журналісткою, а відновили її до військових злочинцців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+