Слухати

У Луганську затримали колишнього «прем’єр-міністра» «ЛНР», — ЗМІ

18 березня 2016 - 12:33
Мова йде про Генадія Ципкалова
У Луганську затримали колишнього «прем’єр-міністра» «ЛНР», — ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє 06452.com.ua з посиланням на джерело на непідконтрольній території.

«11 березня Ципкалов був затриманий на ділянці кордону «ЛНР» з Російською Федерацією. Він намагався спішно покинути псевдореспубліку з величезною кількістю американських доларів. Самого Геннадія заарештували, але згодом відпустили, гроші у нього відібрали, а в Росію його не пустили. За махінації, крадіжку коштів з держскарбниці, величезні корупційні схеми, на екс-прем’єр-міністра завели, вже в самому Луганську, кримінальну справу», — повідомляє інтернет-видання.

Також зазначається, що «Ципкалов є важливою фігурою в «ЛНР» людиною, яка знає всі дії, корупційні обороти та інші таємниці Ігоря Плотницького» втім, в хід кримінальну справи не запустили.

У грудні Ципкалов пішов у відставку з посади  «голови Радміну». Тоді Ігор Плотницький сказав:

«Але це не означає, що Геннадій Миколайович йде від нас. Я запропонував йому іншу роботу, і Геннадій Миколайович її, наскільки я знаю, прийняв,. Тому ми ще попрацюємо разом, і, я думаю, у нас буде плідна і гідну працю по закінченню 2016 року.

Згодом з’явилась інформація, що Геннадія Ципкалова призначено куратором «військово-промислового комплексу «ЛНР».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+