Слухати

«Восток SOS» допоможе п’ятьом тисячам переселенців

18 березня 2016 - 10:44
Благодійна організація «Благодійний фонд «Восток SOS» і міжнародна організація «Diakonie Katastrophenhilfe» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини допоможуть переселенцям
«Восток SOS» допоможе п’ятьом тисячам переселенців / Новини на Громадському радіо

Проект «Поліпшення умов життя внутрішньо переміщених осіб і населення, яке постраждало від конфлікту в Україні», реалізується Замовником в рамках угоди про реалізацію проекту K-UKR-2016-4024 / АА — S 05-31-321.50 UKR 02/16, пише perecelenec.com.ua.

Мета проекту: допомога людям, що знаходяться в закритих медичних та освітніх установах, які перебувають в підпорядкуванні Міністерства соціальної політики України та Міністерства охорони здоров’я України на підконтрольній Україні території.

В рамках проекту допомогу отримають 5000 підопічних, які перебувають в закритих медичних та освітніх установах. Гуманітарна допомога буде складатися з 1 боксу, в який входить 1 продуктовий набір + 1 гігієнічний набір.

Склад продуктового набору для дорослих і літніх людей: крупа гречана — 1 кг; рис — 1 кг; борошно пшеничне — 1 кг; цукор —1 кг; макаронні вироби — 0,5 кг; рослинне масло — 1 л; паштет м’ясний — 2 банки; консерви рибні — 2 банки; консерви м’ясні, яловичина — 2 банки; чай чорний — 2 упаковки; бублики — 0,3 кг; згущене молоко —2 банки.

Склад продуктового набору для дітей від 0 років до 1 року: дитяча молочна суміш — 2 пачки; дитяча безмолочна каша — 3 пачки; фруктове пюре — 5 банок.

Склад продуктового набору для дітей від 1 року до 3 років: дитяча безмолочна каша — 4 штук; фруктове пюре — 5 банок; печиво дитяче —2 пачки.

Склад гігієнічного набору для дорослих: пральний порошок — 1 упаковка; зубна паста — 1 тюбик; зубна щітка — 1 штука; шампунь— 2 пляшки; мило туалетне —2 шматки.

Склад гігієнічного набору для лежачих підопічних: пральний порошок  — 1 упаковка; зубна паста — 1 тюбик; зубна щітка — 1 штука; шампунь — 2 пляшки; мило туалетне — 1 шматок; памперси для дорослих — 1 упаковка.

Склад гігієнічного набору для дітей: пральний дитячий порошок — 1 упаковка; памперси для дітей — 1 упаковка; вологі серветки для дітей — 3 пачки; дитяче мило — 3 пляшка.

Всі питання, пов’язані з проектом можна задавати за телефонами:

(066) 996 86 33 Євген Васильєв; (050) 634 69 72 — Скрипова Катерина.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+