Слухати

ЮНІСЕФ витратить 30 мільйонів доларів на інтеграцію переселенців

18 березня 2016 - 14:52
ЮНІСЕФ запускає на Донбасі проект по інтеграції переселенців
ЮНІСЕФ витратить 30 мільйонів доларів на інтеграцію переселенців / Новини на Громадському радіо

Міжнародний надзвичайний дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) запускає в Донецькій і Луганській областях проект, спрямований на сприяння соціальній згуртованості та інтеграцію внутрішньо переміщених осіб. Бюджет проекту складе 30 млн доларів, повідомляють «Новини Донбасу».

Проект також буде поширюватися на Харківську, Запорізьку та Дніпропетровську області. Планується створити нові робочі місця в дитячих садах, підвищити кваліфікацію співробітників загальноосвітніх установ, відкрити молодіжні центри для розвитку проектів і спорту.

integraciya_pereselenciv_0.jpg

На реалізацію проекту інтеграції переселенців витратять 30 мільйонів доларів // novosti.dn.ua
На реалізацію проекту інтеграції переселенців витратять 30 мільйонів доларів
novosti.dn.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+