Слухати

65 000 картин у вільний доступ виклав Музей сучасного мистецтва у Нью-Йорку / Новини на Громадському радіо

65 000 картин у вільний доступ виклав Музей сучасного мистецтва у Нью-Йорку

19 березня 2016 - 12:26
10 000 художників, 65 000 картин - в інтернеті з'явилися оцифровані картини за період з 1850 року по сьогодні

Музей сучасного мистецтва (МоМА) придбав свої перші твори у 1929 році, коли він і був створений. На даний час, колекція музею містить близько 200 000 робіт з усього світу, що створені за останні 150 років. 

Колекція музею включає архітектурні проекти, графіку, живопис, скульптури, фотографії, друковані видання, книжкові ілюстрації, кінофільми й пресу.

На сайті близько 65 000 робіт і майже 10 000 художників. Доступний пошук як за ім’ям художника чи конкретним твором мистецтва, так і за заданими фільтрами. Також можна досліджувати колекцію, розглядаючи твори мистецтва, які зараз виставлені в музеї, твори, які були нещодавно додані в колекцію, або індекс художників.

Серед іншого, у колекції наявні твори і українських художників чи митців, що народилися в Україні — Казимира Малевича, Олександра Архипенка, Луїзи Невельсон, Олександра Богомазова, Луї Лозовика, Давида Бурлюка та інших.

Переглянути колекцію можна за посиланням.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+