Слухати

До Дебальцевого прибули російські медики для роботи у шпиталі бойовиків, — розвідка

19 березня 2016 - 13:29
Поранених і хворих російських військовослужбовців лікують в окремому відділенні Дебальцевської лікарні, що займає весь третій поверх лікарні
До Дебальцевого прибули російські медики для роботи у шпиталі бойовиків, — розвідка  / Новини на Громадському радіо

На базі центральної міської лікарні Дебальцевого на вулиці Луганській бойовики розгорнули військовий шпиталь, більша частина медичного персоналу якого прибула з Росії. Для обмеження витоку інформації про втрати російських військ, поранених і хворих російських військовослужбовців лікують в окремому відділенні, що займає весь третій поверх лікарні. Про це повідомляє Головне управління розвідки України. 

«З огляду на значні безповоротні та санітарні втрати особового складу, командування російських окупаційних військ посилює медичний компонент 1 та 2 АК ЗС РФ», — йдеться у повідомленні. 

Українська сторона також поінформувала представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ про наявність танків, САУ і 122-мм РСЗВ “Град” у районах Донецька та Горлівки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+