Слухати

Співробітники «МГБ «ЛНР» заборонили алчевським металургам мітингувати / Новини на Громадському радіо

Співробітники «МГБ «ЛНР» заборонили алчевським металургам мітингувати

19 березня 2016 - 10:57
В Алчевську на 21 березня, понеділок, співробітники ПАТ «Алчевський металургійний комбінат» мали намір вийти на мітинг

Проблеми на підприємстві змусили працівників в такий спосіб закликати керівництво до діалогу та вирішенню ряду питань.

Про це повідомляє informator.lg.ua з посиланням на співробітника підприємства.

За його словами, заводчани незадоволені регулярними затримками у виплаті зарплати і недотриманням колективного договору. Крім того, однією з вимог є відставка голови профспілкового комітету Бориса Шевельдіна.

До складу активної групи мітингувальників входять і радикальні прихильники «ЛНР», незадоволені тим, що меткомбінат працює в українському правовому полі, відповідно платить податок на АТО, і не поповнює бюджет «республіки».

Після активного поширення інформації про мітинг по цехах заводу і соцмережах, організаторів мітингу вирахували співробітники «МГБ ЛНР». Бойовики заборонили мітинг, порекомендувавши провести захід в форматі «робочої зустрічі з представниками адміністрації і профспілки».

«Після того, як «гебісти» налякали, частина співробітників передумала йти мітингувати, тим більше, там буде і внутрішня служба безпеки знімати всіх на камеру»,  — розповів співробітник АМК.

Тепер заводчани побоюються виходити на мітинг через можливі «репресії» і з боку керівництва заводу, які загрожують звільненнями.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+