Слухати

З'ясовується кількість загиблих українців, пасажирів Боїнгу, — консул

19 березня 2016 - 09:34
Є інформація про сімох загиблих українців, втім консул України у Росії Олександр Ковтун, зазначив, що вона перевіряється
З’ясовується кількість загиблих українців, пасажирів Боїнгу, — консул / Новини на Громадському радіо

«На даний момент нам відомо про трьох людей, але треба це до кінця з’ясувати, оскільки з’являється інформація про сімох людей, але у нас інформація про трьох», — зазначив він.

foto_boying_0_0_0.jpg

Місце падіння Боїнгу // novosti.dn.ua
Місце падіння Боїнгу
novosti.dn.ua

 

Літак виконував рейс з Дубая в Ростов-на-Дону. Згідно з повідомленням, всі 55 пасажирів і 7 членів екіпажу, які перебували на борту, загинули.

З’ясуванням громадянства загиблих займаються консульства України в Дубай і в Ростові-на-Дону. Департамент консульської служби повідомив про відкриття гарячих ліній.

Губернатор Ростовської області Василь Голубєв не виключає, що основною причиною краху «Боїнга» в Ростові могли стати складні метеоумови.

На даний момент МЗС зв’язується з рідними загиблих українців, відкриті гарячі лінії в Ростові і Києві: +7918 5 879 993, +38 044 2 381 657.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+