Слухати

«Моє життя важливе» — соціальна реклама до Дня людини з синдромом Дауна

20 березня 2016 - 11:16
21 березня — День людини із синдромом Дауна, до цього дня був знятий соціальний ролик за участі американської акторки Олівії Вайльд
«Моє життя важливе» — соціальна реклама до Дня людини з синдромом Дауна  / Новини на Громадському радіо

«Я бачу себе дочкою, сестрою і кращим другом. Я бачу себе людиною, на яку можна покластися. Я бачу себе людиною, яка зустріне того, з ким розділить життя… Я бачу себе звичайною людиною, моє життя важливе… », — закадровим голосом розповідає дівчина з особливими потребами.

«А якою бачите мене ви?», —  запитує дівчина.

 

К Международному дню человека с синдромом Дауна был снят ролик, где актриса Оливия Уайлд играет 19-летнюю студентку с синдромом Дауна, которая видит себя не так, как ее воспринимают окружающие.

Опубліковано Gennadii R. Garonski 18 березень 2016 р.

Раніше «Громадське радіо» запросило до студії експерта, який розповів, що люди з синдромом Дауна готові і хочуть бути корисними суспільству.

Також раніше повідомлялося, що на турнірі з пейнтболу зібрали 73 тис. гривень для дітей з синдромом Дауна.

В ефірі «Громадського радіо» з президентом Всеукраїнської благодійної організації «Даун синдром» Сергієм Кур’яновим ми говорили про акцію «На каву з другом». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+