Слухати

В разі арешту Віри Савченко в РФ, вона і Надія оголосять сухе голодування

20 березня 2016 - 02:49
Віра Савченко опублікувала лист від своєї сестри Надії Савченко, в якому та обіцяє, що обидві сестри оголосять сухе голодування в разі, коли Віру затримають російські власті
В разі арешту Віри Савченко в РФ, вона і Надія оголосять сухе голодування / Новини на Громадському радіо

img_0296.jpg

vira_savchenko // «Громадське радіо»
Віра Савченко
«Громадське радіо»

В опублікованому у «Фейсбуку» листі Надії Савченко сказано: 

«Якщо вони посміють затримать Віру і кинути її до в’язниці, із першого дня її ув’язнення ми обидві оголосимо суху голодовку до смерті чи до повернення нас в Україну!»

Надія Савченко пише, що не виключає, що російська влада може використати арешт сестри для  тиску на неї:

«Ми всі знаємо історію братів Навальних. У Росії молодшого брата посадили, як заручника, щоб зв’язати руки старшому». 

Ось повний лист Надії Савченко:

«До людей!

Моя сестра, Віра, хоче їхати підтримувати мене в суді під час вироку і потім, коли я буду голодувати, до кінця стояти під ворітьми в’язниці і боротися за мене.

Ми всі знаємо історію братів Навальних. У Росії молодшого брата посадили, як заручника, щоб зв’язати руки старшому. 

Щоб уникнути такої ситуації із моєю сестрою, проти якої в Росії відкрили кримінальну справу, щоб покарати її за те, що вона воює із владою РФ за свою сестру, і вже дуже часто в мене останнім часом цікавлятья, коли вона приїде? Я заявляю наступне: 

Якщо вони посміють затримать Віру і кинути її до в’язниці, із першого дня її ув’язнення ми обидві оголосимо суху голодовку до смерті чи до повернення нас в Україну! 

Світ не пробачить Росії вбивство двух сестер Савченко! 

Дві Савченко катам російським точно не по зубах! Вони і з однією то не справились! Своїм рішенням ми обрубаємо їм всі спроби зробити нас слабкими поодинці! Ми разом в житті і в смерті! І разом в любові до України! Разом переможемо!

Надія Савченко».

 

До людей! Моя сестра, Віра, хоче їхати підтримувати мене в суді під час вироку і потім, коли я буду голодувати, до кі…

Опубліковано Надія Савченко — Nadiia Savchenko 19 березень 2016 р.

Раніше в інтерв’ю «Громаському радіо» Віра Савченко казала, що вважає дії російської влади підлими. Раніше у Віри Савченко виникали труднощі з в’їздом на територію Російської Федерації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+