Слухати

Заради порятунку Савченко їй запропонують відмовитись від Фейгіна та Полозова — адвокат

20 березня 2016 - 12:41
Про це повідомив адвокат Марк Фейгін, зазначаючи, що вони з Полозовим головні дратівники Кремля
Заради порятунку Савченко їй запропонують відмовитись від Фейгіна та Полозова — адвокат / Новини на Громадському радіо

«Ради освобождения Савченко, я предложу ей пойти на уступку с отказом от нас с Полозовым, тем более сразу после этого мы встретимся в Киеве», — написав адвокат Савченко  Марк Фейгін. 

Нагадаємо, останні засідання у справі Савченко, а саме оголошення вироку, мають відбутися 21 і 22 березня.

Раніше, 10 березня, адвокат Надії Савченко Марк Фейгін повідомив про те, що лист нібито Президента України Петра Порошенка до Надії Савченко був несправжній. За його словами, фейкове звернення Фейгіну надіслали на електронну пошту.  Тоді у листі Президент просив Савченко припинити сухе голодування. Льотчиця його припинила. Тоді адвокат Микола Полозов заявив, що на неї вплинув лист Президента

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+