Слухати

Ірину Геращенко не пустили до Росії, вона їхала на суд над Надією Савченко

21 березня 2016 - 07:42
Учасниці переговорів у Мінську, народному депутату Ірині Геращенко відмовлено у в'їзді до Російської Федерації, написав у соціальній мережі Святослав Цеголко, прес-секретар Петра Порошенка
Ірину Геращенко не пустили до Росії, вона їхала на суд над Надією Савченко / Новини на Громадському радіо

За словами Святослава Цеголка, російський прикордонник зачитав документ, у якому було сказано, що Ірина Геращенко є особою, в’їзд якої до Росії є небажаним.

 

Протримавши три години на кордоні, російські прикордонники щойно не пустили до РФ Iryna Gerashchenko. Як зачитав прикорд…

Опубліковано Святославом Цеголком 20 березень 2016 р.

Учора Ірина Геращенко повідомила у «Фейсбуку», що вона зі Святославом Цеголком вирушає до російського Донецька, де хоче відвідати суд над полоненою українкою Надією Савченко.

В пості сказано, що на суд також ідуть народні депутати Марія Іонова, Олена Кондратюк, Ірина Луценко, Олексій Рябчин, Вадим Івченко, Сергій Євтушок, Валерій Дубіль та Віктор Кривенко.

 

За дорученням президента Порошенка і за покликом серця зі Святославом Цеголком ідемо підтримати Надію Савченко на суд . …

Опубліковано Iryna Gerashchenko 20 березень 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+