Слухати

Не всі мітингуючі під судом проти Савченко знали, у чому її звинувачують

21 березня 2016 - 11:20
Про це повідомляє кореспондентка «Громадського радіо» Ірина Сампан
Не всі мітингуючі під судом проти Савченко  знали, у чому її звинувачують  / Новини на Громадському радіо

Донецький суд Ростовської області вже зачитує вирок щодо української льотчиці Надії Савченко. В той час під судом зібралися активісти, які нібито вшановують пам’ять загиблих журналістів і в той час виступають за обвинувальний вирок Савченко, вважаючи її винною. 

Учасники акції називають себе «громадянами, які захищають російське правосуддя». Ростовська активістка впізнала в них організацію «Молода гвардія».

12 873 514_1 688 868 504 701 184_1 994 969 254_o.jpg

Мітингарі // «Громадське радіо»
Мітингарі
«Громадське радіо»

12 887 307_1 688 868 391 367 862_312 967 955_o.jpg

Фото загиблого журналіста // «Громадське радіо»
Фото загиблого журналіста
«Громадське радіо»

Під Донецьким судом Ростовської області проходить акція на підтримку російського правосуддя. Кажуть, що приїхали самі. Н…

Опубліковано Іриною Сампан 21 березень 2016 р.

В той час деякі ЗМІ повідомляють, що суд оголосив її винною у вбивстві журналістів ВГТРК в Донбасі влітку 2014 року і незаконному переході кордону РФ і України,  хоча, як зазначив «Українській правді» Микола Полозов, ця інформація не є достовірною,  тому що зараз суддя зачитує позицію прокуратури. 

«Поки оголошують скопійований обвинувальний висновок. Потім позиція захисту, досліджені докази і тільки потім питання провини», — повідомив Полозов. 

Раніше адвокати Савченко наголошували на тому, що вона потрапила у полон за півтори години до загибелі журналістів.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що Ірину Геращенко не пустили до Росії, коли вона їхала на суд над Надією Савченко. Народна депутатка Ірина Луценко вважає, що «те, що не пропустили Ірину Геращенко, є випадом проти Петра Порошенка».

Сьогодні адвокат Надії Савченко заявив, що вирок буде обвинувальним, дадуть великий термін.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+