Слухати

Недопуск Геращенко в РФ є свідченням невиконання Мінських угод, — Порошенко

21 березня 2016 - 16:13
Президент доручив обговорити це з європейськими послами
Недопуск Геращенко в РФ є свідченням невиконання Мінських угод, — Порошенко / Новини на Громадському радіо

Недопуск народної депутатки Ірини Геращенко в Росію на суд Надії Савченко є свідченням невиконання Мінських угод. Про це у твіттері заявив президент України Петро Порошенко. Він також доручив обговорити з європейськими послами — учасниками Нормандського формату — реакцію на недопуск Ірини Геращенко до РФ.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що Ірину Геращенко не пустили до Росії, вона їхала на суд над Надією Савченко. Народна депутатка Ірина Луценко вважає, що «те, що не пропустили Ірину Геращенко, є випадом проти Петра Порошенка».

Адвокат Надії Савченко Марк Фейгін зазначив сьогодні у Твіттері, що вирок буде обвинувальним.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+