Слухати

В Часів Ярі за підтримки ЄС оновили Центр дитячої та юнацької творчості

21 березня 2016 - 16:02
В Центрі з'явилася нова техніка, відремонтовано дах і дві зали, а вихователі пройшли курси підвищення кваліфікації
В Часів Ярі за підтримки ЄС оновили Центр дитячої та юнацької творчості / Новини на Громадському радіо

В цьому році в Донецькій області відібрано 34 громади, які отримали допомогу в рамках проекту ЄС «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

«Взагалі цей проект спрямований на соціальну інтеграцію внутрішньо переміщених осіб у місцеві громади. Тобто ми хочемо запровадити таку діяльність яка б згуртовувала одних і других», — розповіла партнер і виконавець проекту, експерт з розвитку громад Західноукраїнського ресурсного центру Зоряна Стоцько.

dscf7907_0_0.jpg

Привітати громаду приїхала координатор прогарами відділу надзвичайних ситуацій та стабілізації Міжнародної організації з міграції Естер Руїз де Асуа // «Громадське радіо»
Привітати громаду приїхала координатор прогарами відділу надзвичайних ситуацій та стабілізації Міжнародної організації з міграції Естер Руїз де Асуа
«Громадське радіо»

Зараз в центрі працюють гуртки бісероплетіння, вокальний спів, виготовлення іграшок-сувенірів, спортивне орієнтування, хореографічний гурток, діти також вивчають геологічне і історичне краєзнавство. 

Настя Зозуля в’яже гачком і в неї вже є свої досягнення: «Я зв’язала собі шарфик, в’яжу іграшки, деякі іграшки я здала на шкільну виставку. Мама просить, щоб я і їй зв’язала деякі речі».

Займатися в танцювальній залі тепер набагато краще, але є потреба в обладнанні:

«Чистенько, підлоги хороші, вікна відкриваються — провітрити можна. А до цього підлоги вешталися, стрибали — незручно було займатися і задуха. Але хотілося б ще дзеркала і верстати», — зізналася керівник хореографічного колективу «Задоринки» Наталя Мартинюк.

dscf7925.jpg

За проектом були придбана швейна машина, на якій будуть шити костюми для гуртків // «Громадське радіо»
За проектом були придбана швейна машина, на якій будуть шити костюми для гуртків
«Громадське радіо»

На презентацію оновленого Центру прийшло багато дітей і батьків, а саме цього і намагалися досягти організатори свята — привернути увагу громади і залучити нових відвідувачів.

Ганна Бокова з Часів Яру для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+