Слухати

Я почув усі деталі справи, крім причетності до злочинів Савченко, — слідчий

21 березня 2016 - 20:10
Мені особливо цікаво, як же суд буде викручуватися і мотивувати обвинувальний вирок і визнавати Надю винною у цій справі, каже український слідчий
Я почув усі деталі справи, крім причетності до злочинів Савченко, — слідчий / Новини на Громадському радіо

Російське слідство встановило докази і смерті журналістів, і артобстрілу, і полону льотчиці бойовиками. Не встановлена тільки причетність до цього всього Надії Савченко. Про це журналістам заявив слідчий Олександр Пархоменко, який вів цю справу від української сторони.

«Я не приймав участі у процесуальному порядку, в представленні доказів. Я разом з вами слухаю вирок і кінця дня у мене склалося наступне враження. Дуже детально встановлено, що загинули журналісти, обстріл, затримання Наді. Але те, що Надія була наводчиком чи корегувала вогонь — я не почув взагалі. А там, де хоча б нагадується про наведення, про можливість таких дій, то скрізь говориться «могла б». У такій справі припущень бути не може. В цілому вирок суду складається з опису подій, які тоді відбулися, а висновки про те, що Надія винна, всього лиш припущенння», — вважає слідчий.  

Нагадаємо, раніше захист повідомляв, що суд майже відхилив майже усі матеріали справи, які зібрало слідство України, зокрема роздруківку дзвінків телефону Савченко, яка показує, що на момент обстрілу льотчиця була уже в полоні бойовиків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+