Слухати

Зал для преси в суді над Савченко обшукали кінологи з собакою

21 березня 2016 - 17:00
Засідання суду, на якому оголошується вирок українській льотчиці, триває
Зал для преси в суді над Савченко обшукали кінологи з собакою / Новини на Громадському радіо

Зал для преси в Донецькому суді Ростовської області, де оголошується вирок Надії Савченко, обшукали кінологи з собакою. Про це передає кореспондентка «Громадського радіо» Ірина Сампан, яка знаходиться на місці подій. 

«Правоохоронці зайшли з собаками, ті все обнюхали. Потім швидко вийшли», — передає вона. 

12 422 275_1 689 002 678 021 100_863 564 336_o.jpg

Кінологи в залі для преси // «Громадське радіо»
Кінологи в залі для преси
«Громадське радіо»

12 809 972_1 689 002 724 687 762_261 880 456_o_0.jpg

Навчені собаки працюють // «Громадське радіо»
Навчені собаки працюють
«Громадське радіо»

Деякі ЗМІ повідомляють, що суд оголосив Савченко винною у вбивстві журналістів ВГТРК в Донбасі влітку2014 року і незаконному переході кордону РФ і України,  хоча, як зазначив «Українській правді» Микола Полозов, ця інформація не є достовірною, тому що зараз суддя ще не зачитував самого кінцевого вироку. 

«Поки оголошують скопійований обвинувальний висновок. Потім позиція захисту, досліджені докази і тільки потім питання провини», — повідомив Полозов. 

Недопуск народної депутатки Ірини Геращенко в Росію на суд Надії Савченко є свідченням невиконання Мінських угод. Про це у твіттері заявив Президент України Петро Порошенко.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що Ірину Геращенко не пустили до Росії, вона їхала на суд над Надією Савченко. Народна депутатка Ірина Луценко вважає, що «те, що не пропустили Ірину Геращенко, є випадом проти Петра Порошенка».

Адвокат Надії Савченко Марк Фейгін зазначив сьогодні у твіттері, що вирок буде обвинувальним.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+