Слухати

Кожна третя квартира багатоповерхівок Авдіївки має пошкодження / Новини на Громадському радіо

Кожна третя квартира багатоповерхівок Авдіївки має пошкодження

22 березня 2016 - 09:50
З 11 тисяч квартир в багатоповерхівках Авдіївки Донецької області кожна третя має руйнування

Про це в інтерв’ю Главкому повідомив міський голова Авдіївки Юрій Черкасов.

«З 11 тисяч квартир у новій частині міста, селищі Хімік кожна третя квартира має руйнування. Це не рахуючи розбитих вікон і стекол. Градами були також розбиті лікарня і ряд шкіл. У старій частині міста з 5 тисяч дворів більше 500 будинків зруйновані», — розповів він.

Черкасов зазначив, що з 35 тисяч місцевих жителів зараз в Авдіївці проживає близько 20 тисяч людей. Станом на сьогодні, загальноосвітні установи відвідує 1110 учнів і понад 300 дітей дошкільного віку, що становить третину від кількості до бойових дій у місті.

Всього з початку бойових дій на Донбасі в Авдіївці загинуло понад 50 людей, близько 400 були поранені.

На відновлення інфраструктури міста буде виділено 61,5 мільйона гривень. Ці кошти планується направити на реконструкцію об’єктів соціальної сфери, тепло- і водопостачання, а також ремонт доріг і постраждалих від обстрілів будинків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+