Слухати

Під судом Савченко санкціонований пікет: «она сама признала себя виновной»

22 березня 2016 - 09:49
Сьогодні продовжується оголошення вироку українській льотчиці. Під судом зібралася "підтримка російського правосуддя"
Під судом Савченко санкціонований пікет: «она сама признала себя виновной» / Новини на Громадському радіо

Під будівлю Донецького суду в Ростовській області прийшли так звані захисники російського правосуддя, які вимагають покарати Надію Савченко. Про це повідомляє кореспондентка «Громадського радіо» Ірина Сампан, яка перебуває на місці подій. 

«Вони стверджують, що вона вбивала мирних жителів Луганщини. Але жодного жителя Луганщини тут немає», — передає кореспондентка.

За її словами, серед мітингарів присутні: НОД («Национальное освободительное движение»), партія ПВО («Партия Великая отечественная»), також є прапори «ЛНР» і «ДНР», георгіївські прапори.

12 874 362_1 689 351 381 319 563_1 336 028 179_o_1.jpg

Прапори в георгіївських кольорах // «Громадське радіо»
Прапори в георгіївських кольорах
«Громадське радіо»

 

Дубль 2. Надія Савченко сама зізналася у вбивстві, виявляється. Що характерно, поки що не знайшла жодного жителя так званої «ЛНР»

Опубліковано Іриною Сампан 22 березень 2016 р.

12 874 175_1 689 351 321 319 569_1 216 459 928_o_0.jpg

Мітингарі в Донецьку Ростовської області // «Громадське радіо»
Мітингарі в Донецьку Ростовської області
«Громадське радіо»

Сьогодні продовжується оголошення вироку українській льотчиці. 

В той час деякі ЗМІ вже вчора повідомили, що суд оголосив її винною у вбивстві журналістів ВГТРК в Донбасі влітку 2014 року і незаконному переході кордону РФ і України,  хоча, як зазначив «Українській правді» Микола Полозов, ця інформація не є достовірною,  тому що зараз суддя зачитує позицію прокуратури. 

«Поки оголошують скопійований обвинувальний висновок. Потім позиція захисту, досліджені докази і тільки потім питання провини», — повідомив Полозов. 

Раніше адвокати Савченко наголошували на тому, що вона потрапила у полон за півтори години до загибелі журналістів.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що Ірину Геращенко не пустили до Росії, коли вона їхала на суд над Надією Савченко. Народна депутатка Ірина Луценко вважає, що «те, що не пропустили Ірину Геращенко, є випадом проти Петра Порошенка».

Вчора адвокат Надії Савченко заявив, що вирок буде обвинувальним, дадуть великий термін.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+