Слухати

Суд визнав Савченко винною, вона почала співати

22 березня 2016 - 15:13
Про це повідомляє кореспондентка «Громадського радіо» Ірина Сампан
Суд визнав Савченко винною, вона почала співати / Новини на Громадському радіо

Суд визнав винною Савченко за всіма пунктами звинувачення. Суддя Донецького суду Леонід Степаненко намагався читати далі однак Надія Савченко почала голосно співати. 

«Суд визнав винною. Після чого Надія почала співати «Горіла шина, палала. Суддя оголосив перерву», —  передає кореспондентка.

В той час деякі ЗМІ вже вчора повідомили, що суд оголосив її винною у вбивстві журналістів ВГТРК в Донбасі влітку 2014 року і незаконному переході кордону РФ і України,  хоча, як зазначив «Українській правді» Микола Полозов, ця інформація не була достовірною,  тому що зараз суддя тоді зачитував позицію прокуратури. 

«Поки оголошують скопійований обвинувальний висновок. Потім позиція захисту, досліджені докази і тільки потім питання провини», — повідомив Полозов. 

Раніше адвокати Савченко наголошували на тому, що вона потрапила у полон за півтори години до загибелі журналістів.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що Ірину Геращенко не пустили до Росії, коли вона їхала на суд над Надією Савченко. Народна депутатка Ірина Луценко вважає, що «те, що не пропустили Ірину Геращенко, є випадом проти Петра Порошенка».

Вчора адвокат Надії Савченко заявив, що вирок буде обвинувальним, дадуть великий термін.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+