Слухати

В аеропорту «Бориспіль» повідомили про скасування усіх брюссельських рейсів

22 березня 2016 - 11:42
Усі інші рейси з аеропорту «Бориспіль» здійснюються відповідно до добового плану польотів
В аеропорту «Бориспіль» повідомили про скасування усіх брюссельських рейсів / Новини на Громадському радіо

У зв’язку із подіями в аеропорту Брюсселя, рейс Київ—Брюссель PS145 (SN4016, TP8216) о 10:55, та, відповідно, у зворотному напрямку, Брюссель—Київ PS146 (SN4015, TP8217) о 17:55 скасовано, передають в «Борисполі».

Усі інші рейси з аеропорту «Бориспіль» здійснюються відповідно до добового плану польотів.

«Службою авіаційної безпеки аеропорту спільно із правоохоронними органами забезпечуються підвищені заходи з безпеки», — додається в повідомленні.

Сьогодні щонайменше 11 осіб загинули в аеропорту Брюсселя (Бельгія) і кілька десятків постраждали, також з’явилися повідомлення про 10 загиблих внаслідок теракту в метро.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+