Слухати

В «ДНР» готуються подавати позови до ЄСПЛ щодо України — Тимчук

22 березня 2016 - 10:31
Протягом останньої доби в зоні АТО, після деякого зниження активності бойовиків протягом попередньої доби, бойовики різко збільшили кількість обстрілів
В «ДНР» готуються подавати позови до ЄСПЛ щодо України — Тимчук / Новини на Громадському радіо

Керівництво «ДНР» дало вказівку підлеглим «міністерствам і відомствам»  форсувати підготовку пакету документів про «злочини української влади проти мирного населення ДНР». Про це передає, за даними «Інформаційного спротиву», Дмитро Тимчук.

«Дані документи планується надати міжнародним структурам. У зв’язку з цим в «Міністерстві юстиції ДНР» (голова Є.В. Радомська) відбулася нарада з питань підготовки масових позовів до Європейського суду з прав людини щодо «злочинних дій української влади», яка, нібито, ігноруючи Мінські домовленості, обстрілює мирних жителів «ДНР»», — повідомляє він.

За даними Тимчука, одночасно «міністерству оборони ДНР» (голова В.П. Кононов) і «міністерству інформації ДНР» (голова Є.Н. Нікітіна) адміністрацією О. Захарченко дано вказівку з використанням місцевих та російських ЗМІ підготувати відеоматеріали про «провокації і злочини українських військових» для ілюстрації даного пакета документів.

Також зазначається, що протягом останньої доби в зоні АТО, після деякого зниження активності бойовиків протягом попередньої доби, бойовики різко збільшили кількість обстрілів. При цьому терористи продовжують використовувати для обстрілів позицій українських військ, крім стрілецької зброї, гранатомети різних типів, 82/120-мм міномети, озброєння бронетехніки, ствольну артилерію. Найбільш напружена ситуація склалася в районі Донецька, Горлівки і Світлодарського плацдарму.
 

 

Оперативные данные группы ИСНа протяжении последних суток в зоне АТО, после некоторого снижения активности российско-т…

Опубліковано Dmitry Tymchuk 22 березень 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+