Слухати

Геращенко пустили до Білорусі, хоча там спільна з РФ база «небажаних осіб»

23 березня 2016 - 10:15
Ірина Геращенко впевнена, що недопуск до Росії був провокацією ФСБ з метою перешкоджати діяльності депутата
Геращенко пустили до Білорусі, хоча там спільна з РФ база «небажаних осіб» / Новини на Громадському радіо

Народну депутатку Ірину Геращенко пустили до Білорусі на переговори в Мінськ. Про це депутатка повідомила на своїй сторінці, зазначивши, що Росія та Білорусь має спільну базу даних небажаних осіб.

«Схоже, я чи не єдина людина, якій в’їзд в РФ заборонено, а от в Мінськ пустили( поки що) . При цьому в РФ і Білорусі спільна база даних небажаних осіб, це вказано на бланку, що потрібно заповнювати і це підтверджують прикордонники. Отже, за отриманою нами інформацією, на даний час мого прізвища в базі даних нев’їзних до союзної держави РФ — Білорусь немає. Все це ще більше переконує мене в тому, що ця фсбшна провокація мала на меті не допустити мене на суд до Надії, це спроба перешкоджати моїй діяльності і впливати на неї», — пише Ірина Геращенко.

1 933 793_969 763 499 778 130_5 145 110 227 898 354 787_n_0.jpg

Ірина Геращенко // З Facebook Ірини Геращенко
Ірина Геращенко
З Facebook Ірини Геращенко

10 399 746_969 763 523 111 461_888 806 997 097 371 778_n.jpg

Документи // З Facebook Ірини Герашенко
Документи
З Facebook Ірини Герашенко

 

Мінськ. Веду себя нагло):. Типичная бандеровка. Схоже, я чи не єдина людина, якій в’ізд в РФ заборонено, а от в Мінськ …

Опубліковано Iryna Gerashchenko 23 березень 2016 р.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що Ірину Геращенко не пустили до Росії, вона їхала на суд над Надією Савченко.

Президент України Петро Порошенко у твіттері заявив, що недопуск народної депутатки Ірини Геращенко в Росію на суд Надії Савченко є свідченням невиконання Мінських угод. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+