Слухати

Мати Савченко до телеведучого: Не розмовляйте зі мною мовою окупанта

23 березня 2016 - 16:06
"Розмовляйте зі мною рідною мовою, а не мовою окупантів, я її не признаю, цю мову", — заявила Марія Савченко
Мати Савченко до телеведучого: Не розмовляйте зі мною мовою окупанта / Новини на Громадському радіо

Мати Надії Савченко Марія Савченко у відповідь на запитання українського журналіста російською мовою в прямому ефірі одного з телеканалів сказала: «Розмовляйте зі мною рідною мовою, а не мовою окупантів, я її не признаю, цю мову».

Відео виклав на YouTube екс-нардеп і блогер Олександр Аронець.

Після останнього слова Надії Савченко її мама Марія Савченко мала змогу обмінятися декількома словами зі своєю дочкою через склянний акваріум і розказала про це «Громадському радіо»: Вона мені сказала, що не доживе до вироку.

«Товариш прокурор, за що ви отримуєте зірочки на погони?», — питала мама Савченко на одному з судових засідань. 

Вчора російський суд засудив Надію Савченко до 22 років позбавлення волі.  Надія Савченко заборонила подавати на апеляцію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+